תרגום נוטריוני לאנגלית פתיחת חשבון קריפטו

שירותי תרגום למטבעות וירטואלים 
נוטריון אירנה פיין -20 שנות שירות ומוניטין
אנחנו במשרד עו"ד ונוטריון אירנה פיין מאמינים כי הלקוח הוא המרכז ולכן אנו עושים את המיטב להפוך כל לקוח למרוצה. אנחנו מזמינים אתכם ליהנות משירות אדיב, צוות מקצועי ו20 שנות ניסיון. אנחנו מתרגמים מסמכים מכל הסוגים באיכות גבוהה ובאחריות מלאה.

צוות המשרד זמין עבורכם, ומציע לכם דרכים שונות לקבל עזרה ותשובות. תוכלו לבחור את הדרך הנוחה ביותר ליצירת קשר. אנחנו כאן, ונשמח לסייע לכם.
אירנה פיין תמונה
אמנת השירות שלי
 אירנה פיין כחברת עורכי דין ונוטריון מובילה בחדשנית ומצטיינת בתחום מתן השירותי נוטריון , מאמינה כי מוטלת עליה החובה והאחריות להעניק ללקוחותיה שירות מקצועי, מהיר ואמין.

עקרונות אלו יבואו לידי ביטוי במענה אישי ומקצועי, אנו מתחייבים לעשות כל שביכולתנו כדי לתת שירות אדיב, יעיל ומהיר לכל לקוח.

כחלק מתפיסת שירות זו משרדנו פועל למזער ככל שניתן את הצורך של הלקוח להגיע למשרדי החברה על מנת לקבל שירותי תרגום נוטריוני.

בברכה,
עו"ד ונוטריון אירנה פיין
  שירותי תרגום נוטריוני לכל הארץ 
  051-55-33-400
מעוניינים בהצעת מחיר חינם?
כתבו לנו. מבטיחים תשובה מהירה.
Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 5 files.
תחומי נוטריון נוספים שנוכל לעזור לכם
אנחנו כאן כדי לסייע לכם בכל מה שניתן 

תרגום נוטריוני של מסמכים לפתיחת חשבון קריפטו

הנוטריון הוא עו״ד ותיק אשר עבר הליך הסמכה לשם קבלת רישיון הנוטריון. החוק במדינת ישראל מעניק לנוטריון את הסמכות לתרגם בעצמו או לאשר תרגום של מסמך משפה אחת לשפה אחרת. אישור התרגום הוא למעשה מסמך רשמי החתום בחותמת הנוטריון אשר נותן גושפנקה לגורם אשר ביקש את התרגום כי התרגום אכן תואם את המסמך המקורי ונאמן לו.

כיצד התרגום מתבצע?

התרגום הנוטריוני נעשה על ידי הנוטריון בעצמו או על ידי מתרגם מוסמך מטעמו. הנוטריון רשאי לתרגם את המסמך בעצמו כל עוד הוא בקי בשפת המסמך וכן בשפה שבה התרגום נדרש. כאשר הנוטריון אינו שולט באחת מן השפות, הוא ייעזר במתרגם מקצועי אשר יבצע את התרגום ולאחר מכן יאשר הנוטריון את הצהרתו בדבר נכונות התרגום והתאמתו למקור.

מה זה קריפטו?

כמה פעמים שמעתם את המילה ׳ביטקוין׳ לאחרונה? סביר להניח שלא מעט. זה הזמן לעשות סדר. ביטקוין הוא למעשה מטבע וירטואלי וכמותו יש רבים אחרים. עולם הקריפטו הוא למעשה עולם של מסחר וירטואלי במטבעות בעלי ערך כלכלי ובזירת מסחר הדומה מאוד לבורסה, כאשר לכל מטבע יש ערך כלכלי היורד ועולה בהתאם לכוחות השוק.
ישנן זירות מסחר רשמיות למטבעות הוירטואלים ולאחר פתיחת חשבון בזירות המסחר הללו והעברת המטבעות לחשבון בזירות המסחר ניתן למעשה לסחור בהם ולהעביר את המטבעות מארנק אחד לשני.

מתי צריך אישור תרגום נוטריוני של החשבונות הללו

ישנם כמה מצבים שכיחים בהם יידרש תרגום נוטריוני של החשבונות הללו. לרוב הצורך יתעורר במצב של מעבר ממדינה אחת לאחרת למטרות הגירה, פרנסה או לימודים אך גם במקרה בו תרצו ליצור לכם אפיק הכנסה נוסף כדוגמת פתיחת חשבון מסחר באמזון. אם למשל תבקשו לפתוח חשבון בנק במדינה אחרת יכול מאוד להיות כי תידרשו להציג חשבונות אלו, כמו גם אם תבקשו לחתום על הסכם שכירות עם משכיר במדינה זרה. אם תבקשו לפתוח למשל חשבון מסחר ישראלי באמזון, תידרשו להציג תרגום נוטריוני של המסמכים הללו ובמצבים נוספים התלויים בגורם אשר מבקש מכם את הצגת החשבון מתורגם.

מתי צריך אישור תרגום נוטריוני של מסמכים לפתיחת חשבון קריפטו

אם אתם מתעסקים במסחר בקריפטו באופן שוטף יש לכך היבטים רבים, הן היבטים של מיסוי והן היבטים בנקאיים. ככל ותבקשו לפתוח חשבון בנק בחו״ל לשם מסחר במטבעות וירטואליים אתם ככל הנראה תידרשו להציג מסמכים שונים ומגוונים לבנק (כדוגמת תעודה מזהה, אישורי ניהול חשבון מהארץ, תעודות המעידות על סטטוס ומעמד אישי, השכלה אישורי ניהול חשבון וכיוב׳). חשוב לדעת שעולם הקריפטו עדיין נמצא ב׳חיתוליו׳ מבחינת יחסי המדינות אליו ומבחינת חקיקה ובהתאם הגישה כלפי מסחר בקריפטו משתנה מאוד ותלויה במדיניות הבנקים בהם תבקשו לפתוח חשבון. סיטואציה נוספת בה יכול ותידרשו להציג מסמכים מתורגמים לשם פתיחת חשבון קריפטו היא כאשר תבקשו לפתוח חשבון קריפטו בזירת מסחר מקוונת ותידרשו להציג לזירת המסחר מסמכים שונים המעידים על זהותכם או על יכולת כלכלית.

אילו תעודות ומסמכים אנו מתרגמים

משרדנו מתרגם את כל התעודות והמסמכים שיידרשו מכם לשם פתיחת החשבון, בין אם המדובר במסמכים בנקאיים, מסמכים כלכליים, מסמכים רשמיים מטעם מוסדות המדינה ועוד.

כיצד התרגום מתבצע
לאחר בדיקת כל המסמכים הרלוונטיים, הנוטריון ינפיק אישור תרגום נוטריוני של המסמך אשר יכלול את אישור הנוטריון, את המסמך המקורי ואת התרגום שלו.

מהי עלות התרגום של המסמכים
שכר הטרחה של הנוטריון קבוע בחוק והנוטריון גובה את שכר טרחתו על פי חוק בלבד. הנוטריון אינו רשאי לגבות יותר או פחות מן השכר אשר נקבע על פי חוק אך יש לציין כי גובה שכר הטרחה מתעדכן משנה לשנה על ידי משרד המשפטים וצמוד למדד.

ואלו העלויות נכון לשנת 2021 -

• תרגום מסמך עד מאה מילים ראשונות – 209 ש״ח + מע״מ.
• לכל מאה מילים נוספות או חלק מהן ועד אלף מילים – 165 ש״ח + מע״מ.
• לכל מאה מילים נוספות או חלק מהן, מעל אלף המילים
הראשונות – 80 ש״ח + מע״מ.
• במידה וניתן במעמד אחד יותר מאישור אחד לאותו תרגום, אזי כי לכל אישור נוסף מעבר לאישור הראשון – 66 ש״ח + מע״מ.

עלות תרגום תעודת מסמכים היא עלות משתנה על פי כמות המילים המופיעה על המסמך והנכם מוזמנים להתרשם מן המחירון המוצג ונשמח לעמוד לרשותכם ולסייע ככל הנדרש.

שאלות ותשובות

שאלות ותשובות

איזה מסמכים צריך לפתיחת חשבון קריפטו?

ברוב המקרים יבקשו מכם חשבון עדכני מגוף מוכר כמו חברת החשמל ובנוסף יבקשו לראות חשבון בנק פעיל. את המסמכים האלה יש לתרגם לאנגלית.

מהי עלות התרגום נוטריוני לפתיחת חשבון

במידה ואנחנו מדברים על העמוד הראשון בדרך כלל העלות היא על פי מחירון נכונות לתרגום לעד 100 מילים בעלות של 245 שקלים כולל מע"מ.

מה זה תרגום נוטריון?

תרגום נוטריון הוא למעשה תרגום של מסמך משפטי לשפה זרה. כך למשל, מסמך הכתוב בשפה עברית שנרצה להעבירו לגוף במדינת קליפורניה – נידרש לתרגם אותו בעזרת מי שהוסמך לשמש כנוטריון.

למה צריך אישור נוטריון לפתיחת חשבון קריפטו

לשם מסחר במטבעות וירטואליים אתם ככל הנראה תידרשו להציג מסמכים שונים ומגוונים לבנק.

נוטריון אירנה פיין

כתובתנו : 
משרדנו ברחובות:
אחד העם 1, בניין לב רחובות משרדים 106, 122
משרדנו בתל אביב:
הנציב 39 
טלפון : 051-553340

חדש! משרד נוסף בחיפה : ההסתדרות 25 קומה שניה 
לחצו להצעת מחיר בקליק

נוטריון מחירון 2024

אימות חתימה יחיד 217 ₪
אימות חתימה 2 חותמים 303 ₪
אישור העתק צילומי של מסמך 85 ₪
אישור נכונות תרגום- עד 100 מילים 276 ₪
אישור צוואה חותם ראשון 324 ₪
אישור צוואה 2 חותמים 485 ₪
אימות הסכם ממון 491 ₪

מחירים לשכר נוטריונים

כאן תמצאו את כל תעריפי נוטריון עדכניים לפי שכר שירותי נוטריון של משרד המשפטים. לפירוט מחיר נוטריון.
הבהרה משפטית: תוכן האתר מובא למידע כללי בלבד ואינו מחייב ו/או מהווה ייעוץ משפטי הניתן ע”י עורכי דין ו/או תחליף לו. הסתמכות עליו היא באחריות המשתמש בלבד. אין בשימוש באתר ליצור יחסי עו”ד ולקוח.
תנאי שימוש | כל הזכויות שמורות 2010-2024 © mkr-law.co.il | אירנה פיין – משרד עורכי דין ונוטריון

לחצו לשיחה051-55-33-400שלחו אימיילשירות  בוואטסאפ
pencilenvelopehighlight
דילוג לתוכן