תרגום נוטריוני של אישור ניהול חשבון ומסמכים בנקאיים

אישור תרגום נוטריוני של ניהול חשבון ומסמכים בנקאיים
נוטריון אירנה פיין -20 שנות שירות ומוניטין
אנחנו במשרד עו"ד ונוטריון אירנה פיין מאמינים כי הלקוח הוא המרכז ולכן אנו עושים את המיטב להפוך כל לקוח למרוצה. אנחנו מזמינים אתכם ליהנות משירות אדיב, צוות מקצועי ו20 שנות ניסיון. אנחנו מתרגמים מסמכים מכל הסוגים באיכות גבוהה ובאחריות מלאה.

צוות המשרד זמין עבורכם, ומציע לכם דרכים שונות לקבל עזרה ותשובות. תוכלו לבחור את הדרך הנוחה ביותר ליצירת קשר. אנחנו כאן, ונשמח לסייע לכם.
אירנה פיין תמונה
אמנת השירות שלי
 אירנה פיין כחברת עורכי דין ונוטריון מובילה בחדשנית ומצטיינת בתחום מתן השירותי נוטריון , מאמינה כי מוטלת עליה החובה והאחריות להעניק ללקוחותיה שירות מקצועי, מהיר ואמין.

עקרונות אלו יבואו לידי ביטוי במענה אישי ומקצועי, אנו מתחייבים לעשות כל שביכולתנו כדי לתת שירות אדיב, יעיל ומהיר לכל לקוח.

כחלק מתפיסת שירות זו משרדנו פועל למזער ככל שניתן את הצורך של הלקוח להגיע למשרדי החברה על מנת לקבל שירותי תרגום נוטריוני.

בברכה,
עו"ד ונוטריון אירנה פיין
  שירותי תרגום נוטריוני לכל הארץ 
  051-55-33-400
מעוניינים בהצעת מחיר חינם?
כתבו לנו. מבטיחים תשובה מהירה.
Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 5 files.
תחומי נוטריון נוספים שנוכל לעזור לכם
אנחנו כאן כדי לסייע לכם בכל מה שניתן 

תרגום נוטריוני של אישור ניהול חשבון ומסמכים בנקאיים

החוק במדינת ישראל מעניק לנוטריון את הסמכות לתרגם בעצמו או לאשר תרגום של מסמך משפה אחת לשפה אחרת. אישור התרגום הוא למעשה מסמך רשמי החתום בחותמת הנוטריון אשר נותן גושפנקה לגורם אשר ביקש את התרגום כי התרגום אכן תואם את המסמך המקורי ונאמן לו.

כיצד זה מתבצע בפועל

התרגום הנוטריוני נעשה על ידי הנוטריון בעצמו או על ידי מתרגם מוסמך מטעמו. הנוטריון רשאי לתרגם את המסמך בעצמו כל עוד הוא בקי בשפת המסמך וכן בשפה שבה התרגום נדרש. כאשר הנוטריון אינו שולט באחת מן השפות, הוא ייעזר במתרגם מקצועי אשר יבצע את התרגום ולאחר מכן יאשר הנוטריון את הצהרתו בדבר נכונות התרגום והתאמתו למקור.

מהו אישור ניהול חשבון ומסמכי בנק

אישור ניהול חשבון בנק הוא אישור המונפק על ידי הבנק שמאשר את דבר קיומו של חשבון פעיל על שמו של אדם בבנק. מסמכי בנק יכולים להיות דפי תנועות עו״ש, תנאי פתיחת החשבון, דפי הפיקדון, החיסכון וכל מסמך אחר.

מתי צריך אישור תרגום נוטריוני של אישור ניהול חשבון ומסמכים בנקאיים

הצורך באישור תרגום נוטריוני של אישור ניהול החשבון ומסמכי הבנק יכולים להתבקש במגוון של מצבים ועל ידי מגוון של מוסדות. בין אם אנו מבצעים עסקה עם גוף כלכלי בחו״ל ובין אם אנו נדרשים להעביר אישור על ניהול החשבון לצרכי תיאום מס במדינה זרה. ישנם סיטואציות בהם נידרש להוכיח כי אנו מקיימים חשבון בנק פעיל במדינה אחרת מן המדינה בה אנו נמצאים ולעיתים נתבקש להוכיח יתרה חיובית בחשבון או אחזקה של כספים לשם הוכחת הון. לעיתים האישור יידרש במסגרת עסקאות שאנו מבצעים עם גופים או אנשים שונים במדינות זרות וגם במצב בו נבקש לפתוח חשבון בנק במדינה זרה, יכול הבנק הזר לבקש מאיתנו אישור ניהול חשבון מתורגם או מסמכים מן הבנק הישן שלנו לשם הוכחת התנהלותנו הכלכלית.

אילו מסמכים אנו מתרגמים

משרדנו מתרגם את כל מסמכי הבנק שברשותכם מן השפה האנגלית לעברית ולהיפך. למשרדנו ניסיון רב ומתמחה בתרגום נוטריוני של מסמכים כלכליים ונשמח לעמוד לרשותכם.

כיצד התרגום מתבצע בפועל

לאחר בדיקת כל המסמכים שהעברתם לנו, הנוטריון ינפיק אישור תרגום נוטריוני של המסמך אשר תכלול את אישור הנוטריון, את המסמך המקורי ואת התרגום שלו.


מהי עלות התרגום של אישור ניהול חשבון או מסמך אחר מטעם הבנק
שכר הטרחה של הנוטריון קבוע בחוק והנוטריון גובה את שכר טרחתו על פי חוק בלבד. הנוטריון אינו רשאי לגבות יותר או פחות מן השכר אשר נקבע על פי חוק אך יש לציין כי גובה שכר הטרחה מתעדכן משנה לשנה על ידי משרד המשפטים וצמוד למדד.

ואלו העלויות נכון לשנת 2021 -

• תרגום מסמך עד מאה מילים ראשונות – 209 ש״ח + מע״מ.
• לכל מאה מילים נוספות או חלק מהן ועד אלף מילים – 165 ש״ח + מע״מ.
• לכל מאה מילים נוספות או חלק מהן, מעל אלף המילים
הראשונות – 80 ש״ח + מע״מ.
• במידה וניתן במעמד אחד יותר מאישור אחד לאותו תרגום, אזי כי לכל אישור נוסף מעבר לאישור הראשון – 66 ש״ח + מע״מ.שאלות ותשובות

שאלות ותשובות

תרגום נוטריוני חשבון בנק באיזה שפות?

משרדנו מתרגם תרגום נוטריוני בשפות רבות כמו: אנגלית, רוסית, אוקראינית, ספרדית, רומנית, צרפתית ועוד

כמה עולה תרגום נוטריוני של עמוד חשבון בנק?

במידה ואנחנו מדברים על העמוד הראשון בדרך כלל העלות היא על פי מחירון נכונות לתרגום לעד 100 מילים בעלות של 245 שקלים כולל מע"מ

מה זה תרגום נוטריון?

תרגום נוטריון הוא למעשה תרגום של מסמך משפטי לשפה זרה. כך למשל, מסמך הכתוב בשפה עברית שנרצה להעבירו לגוף במדינת קליפורניה – נידרש לתרגם אותו בעזרת מי שהוסמך לשמש כנוטריון.

מתי נזדקק לתרגום דך חשבון?

בעיקר כאשר אנחנו מעונינים לפתוח חשבון בנק בחו"ל או לפתוח חשבון באמזון

נוטריון אירנה פיין

כתובתנו : 
משרדנו ברחובות:
אחד העם 1, בניין לב רחובות משרדים 106, 122
משרדנו בתל אביב:
הנציב 39 
טלפון : 051-553340

חדש! משרד נוסף בחיפה : ההסתדרות 25 קומה שניה 
לחצו להצעת מחיר בקליק

נוטריון מחירון 2024

אימות חתימה יחיד 217 ₪
אימות חתימה 2 חותמים 303 ₪
אישור העתק צילומי של מסמך 85 ₪
אישור נכונות תרגום- עד 100 מילים 276 ₪
אישור צוואה חותם ראשון 324 ₪
אישור צוואה 2 חותמים 485 ₪
אימות הסכם ממון 491 ₪

מחירים לשכר נוטריונים

כאן תמצאו את כל תעריפי נוטריון עדכניים לפי שכר שירותי נוטריון של משרד המשפטים. לפירוט מחיר נוטריון.
הבהרה משפטית: תוכן האתר מובא למידע כללי בלבד ואינו מחייב ו/או מהווה ייעוץ משפטי הניתן ע”י עורכי דין ו/או תחליף לו. הסתמכות עליו היא באחריות המשתמש בלבד. אין בשימוש באתר ליצור יחסי עו”ד ולקוח.
תנאי שימוש | כל הזכויות שמורות 2010-2024 © mkr-law.co.il | אירנה פיין – משרד עורכי דין ונוטריון

לחצו לשיחה051-55-33-400שלחו אימיילשירות  בוואטסאפ
pencilenvelopehighlight
דילוג לתוכן