תרגום נוטריוני של תעודת בוגר אוניברסיטה לאנגלית

תרגום נוטריוני 
נוטריון אירנה פיין -20 שנות שירות ומוניטין
אנחנו במשרד עו"ד ונוטריון אירנה פיין מאמינים כי הלקוח הוא המרכז ולכן אנו עושים את המיטב להפוך כל לקוח למרוצה. אנחנו מזמינים אתכם ליהנות משירות אדיב, צוות מקצועי ו20 שנות ניסיון. אנחנו מתרגמים מסמכים מכל הסוגים באיכות גבוהה ובאחריות מלאה.

צוות המשרד זמין עבורכם, ומציע לכם דרכים שונות לקבל עזרה ותשובות. תוכלו לבחור את הדרך הנוחה ביותר ליצירת קשר. אנחנו כאן, ונשמח לסייע לכם.
אירנה פיין תמונה
אמנת השירות שלי
 אירנה פיין כחברת עורכי דין ונוטריון מובילה בחדשנית ומצטיינת בתחום מתן השירותי נוטריון , מאמינה כי מוטלת עליה החובה והאחריות להעניק ללקוחותיה שירות מקצועי, מהיר ואמין.

עקרונות אלו יבואו לידי ביטוי במענה אישי ומקצועי, אנו מתחייבים לעשות כל שביכולתנו כדי לתת שירות אדיב, יעיל ומהיר לכל לקוח.

כחלק מתפיסת שירות זו משרדנו פועל למזער ככל שניתן את הצורך של הלקוח להגיע למשרדי החברה על מנת לקבל שירותי תרגום נוטריוני.

בברכה,
עו"ד ונוטריון אירנה פיין
  שירותי תרגום נוטריוני לכל הארץ 
  051-55-33-400
מעוניינים בהצעת מחיר חינם?
כתבו לנו. מבטיחים תשובה מהירה.
Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 5 files.
תחומי נוטריון נוספים שנוכל לעזור לכם
אנחנו כאן כדי לסייע לכם בכל מה שניתן 

תרגום נוטריוני של תעודת בוגר אוניברסיטה לאנגלית

החוק במדינת ישראל מעניק לנוטריון את הסמכות לתרגם בעצמו או לאשר תרגום של מסמך משפה אחת לשפה אחרת. אישור התרגום הוא למעשה מסמך רשמי החתום בחותמת הנוטריון אשר נותן גושפנקה לגורם אשר ביקש את התרגום כי התרגום אכן תואם את המסמך המקורי ונאמן לו.

כיצד זה מתבצע בפועל

התרגום הנוטריוני נעשה על ידי הנוטריון בעצמו או על ידי מתרגם מוסמך מטעמו. הנוטריון רשאי לתרגם את המסמך בעצמו כל עוד הוא בקי בשפת המסמך וכן בשפה שבה התרגום נדרש. כאשר הנוטריון אינו שולט באחת מן השפות, הוא ייעזר במתרגם מקצועי אשר יבצע את התרגום ולאחר מכן יאשר הנוטריון את הצהרתו בדבר נכונות התרגום והתאמתו למקור.

מהי תעודת בוגר אוניברסיטה

תעודת בוגר אוניברסיטה הינה תעודה אקדמית שמעניקה אוניברסיטה (שהינה מוסד ללימודים גבוהים) לסטודנט אשר סיים את לימודיו בהצלחה. תעודת בוגר אוניברסיטה נקראת בישראל גם ׳תואר ראשון׳.

מתי צריך אישור תרגום נוטריוני של תעודת בוגר אוניברסיטה

על פי רוב הצורך באישור תרגום נוטריוני של תעודת בוגר אוניברסיטה יידרש במצב של מעבר אדם ממדינה אחת לאחרת למטרות הגירה ורילוקיישן וכן למטרות עבודה, פרנסה ולימודים. תעודת בוגר אוניברסיטה למעשה מעידה על השכלתו של המחזיק בה ולעיתים גם מעידה על המקצוע שבו אדם עוסק. ישנם לא מעט מצבים בהם אנשים מחליטים לבצע מעבר ממדינה לאחת לאחרת למטרות לימודים או עבודה ואנשים אלו הינם אנשים אשר מחזיקים בתעודת בוגר אוניברסיטה אשר מהווה את מקור פרנסתם ומעידה כי יש להם את היכולות והכישורים לעסוק במקצוע מסוים, לעבוד בו ולהתפרנס ממנו. לפיכך, תעודה זו יכולה להקנות למחזיק בה את האפשרות להתפרנס במדינה אליה הוא מהגר או להסתמך עליה בכדי להתקבל למוסד ללימודים גבוהים לשם לימודי המשך או לימודים לתואר מתקדם. כיום שכיח מאוד ללמוד ׳לימודי המשך׳ או לימודים גבוהים במוסדות בחו״ל, הן עקב החוויה הנלווית לכך, עקב הרצון ׳לשנות אווירה׳, הסקרנות, אולי זה הרצון להיחשף לתרבות זרה או לשפות שונות אך מה שברור הוא שמדובר בתופעה נרחבת אשר רק הולכת ומתרחבת. חשוב לציין שגם במצב הפוך שבו אדם מבצע מעבר ממדינה זרה למדינת ישראל ואותו אדם מחזיק בתעודת בוגר אוניברסיטה המוכרת על ידי המדינה ממנה הוא מהגר, הרי שככל ויבקש לעסוק במקצוע אותו רכש במדינת ישראל או לגשת ללימודים במוסד אוניברסיטאי בארץ יהיה עליו להגיש את התעודה כאשר היא מתורגמת מן השפה האנגלית לשפה העברית.

אילו תעודות בוגר אוניברסיטה משרדנו מתרגם

משרדנו מתרגם את כל תעודות ה׳תואר ראשון׳ הקיימות, בין אם נלמדו במוסד אוניברסיטאי ובין אם נלמדו במכללה ללימודים גבוהים.

כיצד התרגום מתבצע

לאחר בדיקת כל המסמכים הרלוונטיים, הנוטריון ינפיק אישור תרגום נוטריוני של התעודה אשר תכלול את אישור הנוטריון, את התעודה המקורית ואת התרגום שלה.

מהי עלות התרגום של תעודת בוגר אוניברסיטה

שכר הטרחה של הנוטריון קבוע בחוק והנוטריון גובה את שכר טרחתו על פי חוק בלבד. הנוטריון אינו רשאי לגבות יותר או פחות מן השכר אשר נקבע על פי חוק אך יש לציין כי גובה שכר הטרחה מתעדכן משנה לשנה על ידי משרד המשפטים וצמוד למדד.

ואלו העלויות נכון לשנת 2022 -

1. תרגום מסמך עד מאה מילים ראשונות – 213 ש״ח + מע״מ.
2. לכל מאה מילים נוספות או חלק מהן ועד אלף מילים – 166 ש״ח + מע״מ.
3. לכל מאה מילים נוספות או חלק מהן, מעל אלף המילים
הראשונות – 81 ש״ח + מע״מ.
4. במידה וניתן במעמד אחד יותר מאישור אחד לאותו תרגום, אזי כי לכל אישור נוסף מעבר לאישור הראשון – 67 ש״ח + מע״מ.

עלות תרגום תעודת בוגר אוניברסיטה משתנה ותלויה בכמות המילים אשר מופיעות על התעודה והנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר בכדי לקבל פרטים נוספים.


שאלות ותשובות

שאלות ותשובות

באיזה שפות ניתן התרגום הנוטריוני ?

משרדנו מתרגם תרגום נוטריוני בשפות רבות כמו: אנגלית, רוסית, אוקראינית, ספרדית, רומנית, צרפתית ועוד

כמה עולה תרגום נוטריוני ?

עלות של תרגום וחתימת נוטריון לנקבעת לפי מספר המילים שיש בתעודה. תוכלו לבדוק באתרנו את העלות לתרגום ע"י מירון משרד המשפטים.

מהוא אישור אפוסטיל?

חותמת אפוסטיל בעצם מאשרת כי התרגום הנוטריוני שאתם מחזיקים משמש כאישור רשמי מטעם המדינה בדבר אמיתותו של התרגום. ניתן לקבל אישור אפוסטיל בעמדות שונות בארץ והנכם מוזמנים לפנות אלינו בנושא ונשמח לסייע.

כיצד מתבצע התרגום הנוטריוני? 

ישנם שתי דרכים למעשה לבצע את התרגום והכול תלוי בשפות התרגום ובשליטת הנוטריון בהם. בדרך הראשונה התרגום מתבצע על ידי הנוטריון וזאת כל עוד הוא בקי ושולט בשפת המסמך המקורי וכן בשפה שבה התרגום נדרש. הדרך השנייה מתבצעת כאשר הנוטריון אינו שולט באחת מן השפות ואז ייעזר הנוטריון במתרגם מקצועי אשר יבצע את התרגום ולאחר מכן יאשר הנוטריון את הצהרתו בדבר נכונות התרגום והתאמתו למקור.

נוטריון אירנה פיין

כתובתנו : 
משרדנו ברחובות:
אחד העם 1, בניין לב רחובות משרדים 106, 122
משרדנו בתל אביב:
הנציב 39 
טלפון : 051-553340

חדש! משרד נוסף בחיפה : ההסתדרות 25 קומה שניה 
לחצו להצעת מחיר בקליק

נוטריון מחירון 2024

אימות חתימה יחיד 217 ₪
אימות חתימה 2 חותמים 303 ₪
אישור העתק צילומי של מסמך 85 ₪
אישור נכונות תרגום- עד 100 מילים 276 ₪
אישור צוואה חותם ראשון 324 ₪
אישור צוואה 2 חותמים 485 ₪
אימות הסכם ממון 491 ₪

מחירים לשכר נוטריונים

כאן תמצאו את כל תעריפי נוטריון עדכניים לפי שכר שירותי נוטריון של משרד המשפטים. לפירוט מחיר נוטריון.
הבהרה משפטית: תוכן האתר מובא למידע כללי בלבד ואינו מחייב ו/או מהווה ייעוץ משפטי הניתן ע”י עורכי דין ו/או תחליף לו. הסתמכות עליו היא באחריות המשתמש בלבד. אין בשימוש באתר ליצור יחסי עו”ד ולקוח.
תנאי שימוש | כל הזכויות שמורות 2010-2024 © mkr-law.co.il | אירנה פיין – משרד עורכי דין ונוטריון

לחצו לשיחה051-55-33-400שלחו אימיילשירות  בוואטסאפ
pencilenvelopehighlight
דילוג לתוכן