למה צריך לתרגם מסמכים לאמזון

למה צריך לתרגם מסמכים לאמזון
נוטריון אירנה פיין -20 שנות שירות ומוניטין
אנחנו במשרד עו"ד ונוטריון אירנה פיין מאמינים כי הלקוח הוא המרכז ולכן אנו עושים את המיטב להפוך כל לקוח למרוצה. אנחנו מזמינים אתכם ליהנות משירות אדיב, צוות מקצועי ו20 שנות ניסיון. אנחנו מתרגמים מסמכים מכל הסוגים באיכות גבוהה ובאחריות מלאה.

צוות המשרד זמין עבורכם, ומציע לכם דרכים שונות לקבל עזרה ותשובות. תוכלו לבחור את הדרך הנוחה ביותר ליצירת קשר. אנחנו כאן, ונשמח לסייע לכם.
אירנה פיין תמונה
אמנת השירות שלי
 אירנה פיין כחברת עורכי דין ונוטריון מובילה בחדשנית ומצטיינת בתחום מתן השירותי נוטריון , מאמינה כי מוטלת עליה החובה והאחריות להעניק ללקוחותיה שירות מקצועי, מהיר ואמין.

עקרונות אלו יבואו לידי ביטוי במענה אישי ומקצועי, אנו מתחייבים לעשות כל שביכולתנו כדי לתת שירות אדיב, יעיל ומהיר לכל לקוח.

כחלק מתפיסת שירות זו משרדנו פועל למזער ככל שניתן את הצורך של הלקוח להגיע למשרדי החברה על מנת לקבל שירותי תרגום נוטריוני.

בברכה,
עו"ד ונוטריון אירנה פיין
  שירותי תרגום נוטריוני לכל הארץ 
  051-55-33-400
מעוניינים בהצעת מחיר חינם?
כתבו לנו. מבטיחים תשובה מהירה.
Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 5 files.
תחומי נוטריון נוספים שנוכל לעזור לכם
אנחנו כאן כדי לסייע לכם בכל מה שניתן 

מהו תרגום נוטריוני לאמזון

נוטריון הוא עו״ד ותיק (בעל עשר שנות ותק לפחות) אשר עבר הכשרה ספציפית ועמד בדרישות סף מחמירות בכדי לקבל את רישיון הנוטריון. החוק במדינת ישראל מעניק לנוטריון את הסמכות לתרגם בעצמו או לאשר תרגום של מסמך משפה אחת לשפה אחרת. אישור התרגום הוא למעשה מסמך רשמי החתום בחותמת הנוטריון אשר נותן גושפנקה לגורם אשר ביקש את התרגום כי התרגום אכן תואם את המסמך המקורי ונאמן לו.

כיצד מתבצע התרגום הנוטריוני לאמזון

התרגום הנוטריוני לאמזון נעשה על ידי הנוטריון בעצמו או על ידי מתרגם מוסמך מטעמו. הנוטריון רשאי לתרגם את המסמך בעצמו כל עוד הוא בקי בשפת המסמך וכן בשפה שבה התרגום נדרש. כאשר הנוטריון אינו שולט באחת מן השפות, הוא ייעזר במתרגם מקצועי אשר יבצע את התרגום ולאחר מכן יאשר הנוטריון את הצהרתו בדבר נכונות התרגום והתאמתו למקור.

אמזון ישראל

אמזון היא חברה גלובאלית בעלת סניפים בכל העולם העוסקת במכירה של מוצרים בצורה מקוונת באמצעות אתר אינטרנט.
בשנת 2019 הקימה אמזון בישראל שלוחה והזמינה מוכרים ישראלים להצטרף לשורותיה ולהקים חנויות וירטואליות אשר ימכרו מוצרים במסגרת השירות שהיא מספקת.

למה צריך לתרגם מסמכים לאמזון

אמזון מספקת שירות בעל שם עולמי וחשוב לה מאוד לשמור עליו. כאשר תבקשו לפתוח חשבון באמזון לחנות שלכם, אמזון תבצע בדיקת רקע ומהימנות למסמכים שונים שתידרשו לספק בעת פתיחת החשבון וזאת כדי לוודא שמדובר בחשבון אותנטי ולא מזויף. מדובר בהליך בירוקרטי פשוט באופן יחסי אך יש לעשות אותו בצורה נכונה.

איזה מסמכים נדרש לתרגם בכדי לפתוח חשבון אמזון

לשם פתיחת החשבון תידרשו להציג מסמכים שונים כדוגמת תעודת עוסק מורשה, תעודת זהות, מסמכים המעידים על התאגדות חברה וחשבונות שונים של העסק כדוגמת חשבון חשמל, מים, ארנונה, אינטרנט וטלפון ומסמכים בנקאיים. המסמכים האלו בעצם מעידים כי האנשים אשר עומדים מאחוריהם הינם אנשים אמיתיים אשר מנהלים עסק ומאוגדים כדין.

אילו מסמכים משרדנו מתרגם

משרדנו מתרגם את כל המסמכים שאמזון דורשת על מנת לפתוח את החשבון. משרדנו מתמחה בתרגום המסמכים הללו מן השפה העברית לשפה האנגלית.

כיצד התרגום מתבצע בפועל?
לאחר בדיקת כל המסמכים שהעברתם לנו, הנוטריון ינפיק אישור תרגום נוטריוני של המסמכים אשר יכלול את אישור הנוטריון, את המסמך המקורי ואת התרגום שלו.

מהי עלות התרגום של המסמכים שדורשת אמזון?
שכר הטרחה של הנוטריון קבוע בחוק והנוטריון גובה את שכר טרחתו על פי חוק בלבד. הנוטריון אינו רשאי לגבות יותר או פחות מן השכר אשר נקבע על פי חוק אך יש לציין כי גובה שכר הטרחה מתעדכן משנה לשנה על ידי משרד המשפטים וצמוד למדד.

ואלו העלויות נכון לשנת 2021 -

• תרגום מסמך עד מאה מילים ראשונות – 209 ש״ח + מע״מ.
• לכל מאה מילים נוספות או חלק מהן ועד אלף מילים – 165 ש״ח + מע״מ.
• לכל מאה מילים נוספות או חלק מהן, מעל אלף המילים
הראשונות – 80 ש״ח + מע״מ.
• במידה וניתן במעמד אחד יותר מאישור אחד לאותו תרגום, אזי כי לכל אישור נוסף מעבר לאישור הראשון – 66 ש״ח + מע״מ.

עלות תרגום של המסמכים שאמזון דורשת משתנה ותלויה בכמות המילים המופיעות במסמך. כמות המילים המופיעות בתעודת זהות שונה מכמות המילים במסמך המעיד על התאגדות חברה והנכם מוזמנים לעיין במחירון המצורף מעלה לשם התרשמות מן המחירים שקבע המחוקק.

למשרדנו ניסיון רב ועשיר בתרגום כל המסמכים שאמזון דורשת ונשמח לסייע לכם ולעמוד לרשותכם.


שאלות ותשובות

שאלות ותשובות

מדוע צריך תרגום נוטריוני לאמזון ?

אמזון דורשת מסמכים ממוסדות מוכרים כמו בנקים, חברת חשמל ועירייה בכדי לאמת את זהותכם. את המסמכים האלה יש לתרגם ולהגיש לאמזון.

כמה עולה תרגום נוטריוני לאמזון ?

במידה ואנחנו מדברים על העמוד ראשון בדרך כלל העלות היא על פי מחירון נכונות לתרגום לעד 100 מילים בעלות של 245 שקלים כולל מע"מ

איזה מסמכים יש לתרגם לפתיחת חשבון אמזון?

תעודת זהות, מסמכים המעידים על התאגדות חברה וחשבונות שונים של העסק כדוגמת חשבון חשמל, מים, ארנונה, אינטרנט וטלפון ומסמכים בנקאיים

מדוע חובה חתימת נוטריון לפתיחת חשבון?

מכיון שמסמכים מגעים בשפה העברית לאחר התרגום חובה שגוף מוסמך יחתום על כל שהתרגום זהה למקור.

נוטריון אירנה פיין

כתובתנו : 
משרדנו ברחובות:
אחד העם 1, בניין לב רחובות משרדים 106, 122
משרדנו בתל אביב:
הנציב 39 
טלפון : 051-553340

חדש! משרד נוסף בחיפה : ההסתדרות 25 קומה שניה 
לחצו להצעת מחיר בקליק

נוטריון מחירון 2024

אימות חתימה יחיד 217 ₪
אימות חתימה 2 חותמים 303 ₪
אישור העתק צילומי של מסמך 85 ₪
אישור נכונות תרגום- עד 100 מילים 276 ₪
אישור צוואה חותם ראשון 324 ₪
אישור צוואה 2 חותמים 485 ₪
אימות הסכם ממון 491 ₪

מחירים לשכר נוטריונים

כאן תמצאו את כל תעריפי נוטריון עדכניים לפי שכר שירותי נוטריון של משרד המשפטים. לפירוט מחיר נוטריון.
הבהרה משפטית: תוכן האתר מובא למידע כללי בלבד ואינו מחייב ו/או מהווה ייעוץ משפטי הניתן ע”י עורכי דין ו/או תחליף לו. הסתמכות עליו היא באחריות המשתמש בלבד. אין בשימוש באתר ליצור יחסי עו”ד ולקוח.
תנאי שימוש | כל הזכויות שמורות 2010-2024 © mkr-law.co.il | אירנה פיין – משרד עורכי דין ונוטריון

לחצו לשיחה051-55-33-400שלחו אימיילשירות  בוואטסאפ
pencilenvelopehighlight
דילוג לתוכן